سرویس های ادواری محصولات کرمان موتور (جک و لیفان)

ورود کاربران

نام کاربری
رمز عبور

جستجو در سایت

در بخش
به دنبال
موقعیت شما: صفحه آغازین وب سایت شرکت خدمات و تجارت بم خودرو / سرویس های ادواری محصولات کرمان موتور (جک و لیفان) / 1396
دریافت فایل کلی سرویس های ادواری ویژه جک و لیفان
زمان متناظر با هر سرویس 6 ماه می باشد بدین معنا که از انجام هر سرویس تا سرویس آتی نباید بیشتر از 6 ماه بگذرد.
سطح روغن موتور و نشتی روغن را هر 500 کیلومتر و یا قبل از شروع یک سفر طولانی کنترل نمایید.
عیوب ناشی از عدم انجام سرویس های دوره ایی مطابق با شرایط مندرج در جدول فوق در شبکه نمایندگی های مجاز کرمان موتور ، باعث خروج مجموعه های مرتبط خودرو به خدمت مورد نظر ، از شرایط گارانتی می گردد .
بازدید و تعویض فیلتر بنزین به کیفیت بنزین بستگی مستقیم دارد لذا در صورت مواجهه با مواردی از قبیل دیر روشن شدن موتور ، قطع بنزین و غیره بدون توجه به برنامه سرویس دوره ای تعویض گردد
شستشوی انژکتور و دریچه گاز برقی هر 40000 کیلومتر در شرایط عادی کارکرد توصیه می گردد و هزینه آن می بایستی به طور جداگانه توسط مشتری پرداخت گردد.
هنگام اضافه کردن مایع خنک کن فقط از خنک کننده با شرایط ویژه خودرو استفاده گردد وهرگز از آب دارای املاح به مایع خنک کننده ای که در کارخانه پر شده است اضافه نکنید.
مایع سیستم خنک کاری موتور(ضدیخ) و روغن ترمز محصولات کرمان موتور هر 40000 کیلومتر یا 24 ماه (هرکدام زودتر فرا برسد)در شرایط کارکرد عادی می بایستی تعویض گردد .
سرویس های ادواری محصولات کرمان موتور ( لیفان) - به تفکیک خودرو
جهت دریافت اطلاعات مربوط به اقدامات لازم در سرویس ادواری به تفکیک هر خودرو بر روی عبارت "طرح بازدید" کلیک نمایید .
زمان مناسب جهت تعویض تسمه تایم برای خودروی لیفان X50 حداکثر چهل هزار کیلومتر کارکرد یا دو سال می باشد و هزینه آن می بایستی به طور جداگانه توسط مشتری پرداخت گردد.
زمان مناسب جهت تعویض تسمه تایم برای خودروی لیفان 520 حداکثر چهل هزار کیلومتر کارکرد یا دو سال کارکرد می باشد و هزینه آن می بایستی به طور جداگانه توسط مشتری پرداخت گردد.
سرویس های ادواری محصولات کرمان موتور (جک ) - به تفکیک خودرو
جهت دریافت اطلاعات مربوط به اقدامات لازم در سرویس ادواری به تفکیک هر خودرو بر روی عبارت "طرح بازدید" کلیک نمایید .
زمان مناسب جهت تعویض تسمه تایم برای خودروی توجوی حداکثر پنجاه هزار کیلومتر کارکرد یا دو سال می باشد و هزینه آن می بایستی به طور جداگانه توسط مشتری پرداخت گردد.
زمان مناسب جهت تعویض تسمه تایم برای خودروی J5-AT (مدل اتوماتیک) حداکثر پنجاه هزار کیلومتر کارکرد یا دو سال کارکرد می باشد و هزینه آن می بایستی به طور جداگانه توسط مشتری پرداخت گردد.
زمان مناسب جهت تعویض تسمه تایم برای خودروی S5 حداکثر پنجاه هزار کیلومتر کارکرد یا دو سال می باشد و هزینه آن می بایستی به طور جداگانه توسط مشتری پرداخت گردد.
کلیه حقوق این مجموعه محفوظ و متعلق به شرکت خدمات و تجارت بم خودرو می باشد.