توسعه شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش شهر شیراز

با توجه به افزایش تولید و تنوع محصولات شرکت کرمان موتور در سال جاری و با هدف افزایش سهم بازار و سهولت دسترسی شهروندان شیرازی به نمایندگی‌های مجاز ، روابط عمومی شرکت خدمات و تجارت بم خودرو از افتتاح نمایندگی جدید کد 2626 در آینده نزدیک خبر داد.

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کد 2626 به صاحب امتیازی شرکت ارم خودرو عرفان با مدیریت آقای امیرحسین زارع واقع در بلوار خلیج فارس و در نزدیکی فرودگاه بین المللی شیراز با مساحتی در حدود 2500 متر مربع مشتمل بر 400 متر مربع فضای نمایشگاهی و 900 متر مربع سوله تعمیرات با ظرفیت اسمی پذیرش بیش از 40 دستگاه خودرو در روز، در آینده ای نزدیک آماده ارائه خدمات رسانی به مشتریان محترم شهر شیراز خواهد بود. این نمایندگی جدید به گونه‌ای طراحی شده است که تجربه ‌ای استثنایی برای مشتریان ارائه دهد و به نیازهای رو به رشد بازار منطقه برای خودروهای کرمان موتور حوزه های فروش و خدمات پس از فروش پاسخ دهد.

به منظور بازدید از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه احداث و استاندارد سازی نمایندگی ، در روز چهارشنبه مورخ 23/03/1403 مهندس محمدرضا محمودی ( قائم مقام مدیر عامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو ) و مهندس محمدرضا پورکاظمی (معاون فروش شرکت کرمان موتور) به همراه جمعی از مدیران حوزه خدمات پس از فروش از بخش های مختلف پروژه بازدید نمودند.

مهندس محمودی ضمن ابراز خرسندی از احداث این نمایندگی جدید و روند اجرا اظهار داشت: شیراز یکی از مهم‌ترین بازارهای مصرف خودرو در کشور است و کرمان موتور همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در این شهر بوده است. احداث این نمایندگی جدید، گامی مهم در راستای تحقق این هدف است. وی افزود: این نمایندگی با استاندارد جدید کرمان موتور در فضایی مدرن و مجهز، امکان ارائه خدمات متنوع و با کیفیت به مشتریان کرمان موتور در شهر شیراز را فراهم خواهد کرد.