حضور شرکت خدمات و تجارت بم خودرو در نمایشگاه خودرو شیراز

شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به عنوان نماینده رسمی ارائه کننده خدمات پس از فروش کرمان موتور با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیراز ، با نمایش آخرین دستاوردهای خود در حوزه خدمات پس از فروش میزبان علاقه‌مندان به صنعت خودرو بود.

بیست و یکمین نمایشگاه صنعت خودرو شیراز که از 22 تا 25 خرداد 1403 در محل نمایشگاه بین‌المللی شیراز با استقبال پرشور بازدیدکنندگان برگزار گردید. در این نمایشگاه، شرکت‌های مختلف خودروسازی از سراسر کشور، جدیدترین محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشتند. غرفه شرکت خدمات و تجارت بم خودرو در سالن اصلی نمایشگاه نیز پذیرای شهروندان شیرازی بود.

 

در این غرفه ضمن نمایش قطعات یدکی محصولات کرمان موتور ، متخصصان شرکت پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان و راهنمای ایشان در حوزه خدمات پس از فروش نظیر “نحوه اخذ نوبت و اطلاعات نمایندگی ها” ، “مشخصات فنی قطعات اصل“، “نحوه عملکرد قطعات“، “نحوه خرید از فروشگاه قطعات یدکی آنلاین” ، ” نحوه ثبت درخواست امداد و اخذ نوبت خدمات سرویس در محل ” و “مزایای کارت تخفیف به مشتریان” ارائه نمودند. همچنین با استقرار استند تبلیغاتی در غرفه شرکت خدمات و تجارت بم خودرو ، مشتریان از نحوه نصب اپلیکیشن امداد و مشخصات آن آشنا شدند.