افتتاح سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد

دکتر جواد تکی زاده مدیر عامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو ( نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور) از راه اندازی خدمات سرویس در محل در شهر مشهد با هدف توسعه خدمات پس از فروش خبر داد و عنوان نمود با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده و فروش قابل توجه محصولات شرکت کرمان موتور در شهر مشهد ، ارائه خدمات سرویس در محل موجب رضایت مشتریان خواهد گردید. تکی زاده اضافه نمود که خدمات سرویس در محل در استان های تهران و البرز از سال ۱۳۹۶ راه اندازی گردیده که در حال حاضر مورد استقبال و اعتماد مشتریان می باشد.

در همین راستا اولین درخواست خدمات سرویس در محل در شهر مشهد در تاریخ ۰۴/۰۸/۱۴۰۱ با حضور نماینده‌های امداد خودرو و مدیر نمایندگی کد ۲۰۱۶ کرمان موتور در محل مورد نظر مشتری انجام گردید.

مشتریان محترم می توانند جهت اخذ نوبت خدمات سرویس در محل ، در استان‌های “تهران” و “البرز” و “شهر مشهد” ، با شماره گیری ۴۲۷۲۴-۰۲۱ (داخلی ۱) یا از طریق وب سایت www.bamkhodro.com اقدام نمایند.

“صرفه جویی در زمان و هزینه” ، “انجام خدمات مطابق تعرفه های مصوب” ، “اعزام تکنسین های مجرب و آموزش دیده” ، ” استفاده از قطعات مورد تایید شرکت کرمان موتور” و ” امکان اخذ نوبت در تمامی روزهای هفته” از مزایای خدمات سرویس در محل می باشد.

خدمات سرویس در محل شامل تمامی خدمات مربوط به سرویس‌های ادواری خودروها نظیر تعویض روغن موتور و گیربکس ، تعویض فیلتر روغن و بنزین و اتاق ، به روزرسانی نرم افزارگیربکس ، عیب یابی و رفع کد خطا ، به روزرسانی نرم افزارهای صوتی و … می باشد  

در پایان آقای تکی زاده ضمن تاکید بر کیفیت خدمات و استفاده از تجربه موجود خدمات سرویس در محل طی سال های گذشته در ارائه خدمات به مشتریان متقاضی در شهر مشهد ، ابراز امیدواری نمود که با هماهنگی های انجام شده تا پایان سال جاری خدمات سرویس در محل در سایر کلان شهرها نیز راه اندازی خواهد گردید. بدیهی است ارائه خدماتی نظیر سرویس در محل علاوه بر تکریم مشتریان، در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت برای کاهش ترافیک، مصرف سوخت و در نهایت کمک به کاهش آلودگی هوا طراحی و توسعه خواهد یافت .