طرح خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز ۱۴۰۱

طرح ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز ۱۴۰۱  

شرکت خدمات و تجارت بم خودرو ( نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات JAC , LIFAN , KMC ) طرح ارائه خدمات نوروزی به محصولات کرمان موتور در نمایندگی های خدمات پس از فروش از تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ لغایت ۱۴۰۱/۰۱/۱۳و طرح استقرار خودروهای امدادی از تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ لغایت  ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ در بیش از ۱۰۰ پایگاه امدادی برگزار می گردد.

دکتر جواد قلعه تکی زاده  ( مدیر عامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو) ضمن تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی سال ۱۴۰۱ و آرزوی سلامتی هموطنان عزیز ، از آمادگی کامل “ناوگان امداد خودرو” و “نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کرمان موتور” خبر داد.

اعزام تکنسین‌های متخصص امدادی به مناطق و جاده‌های مواصلاتی پرتردد و استقرار کارشناسان پشتیبان در نمایندگی‌های سراسر کشور و  دفتر مرکزی (شامل کارشناسان فنی و مهندسی ، گارانتی ، انبار قطعات یدکی و پشتیبان مرکز تماس امداد خودرو) از دیگر اقدامات انجام شده جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و اطمینان خاطر به ایشان در سفرهای نوروزی می باشد.

در ادامه ایشان عنوان نمودند که به منظور نوسازی ناوگان امداد خودرو و کاهش مدت زمان رسیدن به محل امدادخواهان در سال ۱۴۰۰ خودرو JAC S۳ نیز به عنوان خودرو امدادی معرفی و در اختیار نمایندگی‌های خدمات پس از فروش قرار گرفت. با وجود کارشناسان فنی در مرکز تماس امداد خودرو  مشتریان می توانند جهت اخذ راهنمایی و مشاوره فنی در حوزه های  آپشن محصولات شرکت کرمان‌موتور، عملکرد نمایشگرهای خودرو، جزئیات سرویس‌های ادواری خودرو ، الزمات گارانتی و … با شماره ۴۲۷۲۴-۰۲۱ به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمایند.

در پایان دکتر تکی زاده ضمن تاکید در خصوص عدم مراجعه مشتریان به تعمیرگاه‌های غیر مجاز و هشدار بابت سوء استفاده امداد خودروهای غیر مجاز ، عنوان نمودند در طول اجرای طرح خدمات نوروزی  بازرسی‌های محسوس و نامحسوس در قالب گروه‌های نظارتی به پایگاه‌های امدادی و نمایندگی های خدمات پس از فروش اعزام و  میزان رضایت مشتریان از نحوه خدمات رسانی و کیفیت آن از طریق نظرسنجی تلفنی ارزیابی خواهد گردید.