طرح همیشه به سفر ویژه زمستان KMC T8

TBK T8

شرکت کرمان موتور به مناسبت فرا رسیدن فصل زمستان، اقدام به برگزاری کمپین همیشه به سفر ویژه زمستان 1402 نموده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت کرمان موتور، این کمپین به مدت ۹ روز کاری از پنجم دی ماه لغایت پایان روز کاری ۱۴ دی ماه برگزار می گردد.

لازم به ذکر است که تمامی خودرو های کی ام سی  T8 اعم از خودروهایی که مشمول گارانتی و غیر گارانتی هستند، در این طرح لحاظ شده اند.

از جمله فعالیت های اجرایی طرح مذکور برای خودرو KMC T8  می توان به قطعات رایگان روغن موتور، فیلتر روغن و فیلتر هوا به همراه اجرت رایگان سرویس دوره ایی اشاره کرد.

از دیگر خدمات رایگان این طرح می توان مواردی همچون کنترل عملکرد خلاصی پدال کلاچ، به روز رسانی نرم افزار موتور خودرو با دستگاه عیب یاب، کنترل عملکرد سیستم تهویه مطبوع (بخاری)، کنترل عملکرد سیستم خنک کاری موتور ، کنترل عملکرد سیستم برف پاک کن و بازدید سطح مایع شیشه شور وکنترل عملکرد سیستم روشنایی خودرو (شامل کلیه چراغهای خودرو) را نام برد.

این کمپین در تمام نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش کرمان موتور در سراسر کشور برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کرمان موتور به آدرس https://kermanmotor.com/dealers/1 از آدرس نزدیک‌ترین نمایندگی خدمات پس از فروش مطلع شوند یا از طریق لینک https://www.bamkhodro.com/onlinereservation/ نسبت به اخذ نوبت اینترنتی اقدام کنند.

 

علاقه‌مندان برای استفاده از کمپین همیشه به سفر خدمات پس از فروش کرمان موتور می‌توانند از تاریخ 5 دی تا 14 دی ماه ۱۴۰۲ به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه کنند.