پیام نوروزی معاون امداد شرکت کرمان موتور


آغاز طرح امداد نوروزی سال ۹۸ شرکت کرمان موتور 

مهندس محمودی معاون امداد شرکت کرمان موتور از آغاز طرح امداد نوروزی از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ الی  ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، در بیش از ۱۰۰ پایگاه امدادی در سراسر کشور به‌صورت شبانه روزی خبر داد.
به گفته ایشان در راستای افزایش سرعت و کیفیت خدمات امدادی و استقرار پایگاه های امداد در مناطق پر تردد ،  مقصد مسافرت های نوروزی از طریق پیامک از مشتریان محصولات کرمان موتور استعلام گردیده است.
 در ادامه محمودی بیان داشت،  با استقرار کارشناسان فنی در مرکز تماس امداد کرمان موتور ، مشتریان می توانند جهت اخذ راهنمایی و مشاوره فنی در حوزه های  آپشن محصولات شرکت کرمان‌موتور، عملکرد نمایشگرهای خودرو، جزئیات سرویس‌های ادواری خودرو ، الزمات گارانتی و … با شماره ۴۲۷۲۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند. محمودی خاطر نشان ساخت که طی سال ۹۷ بیش از ۴۰ درصد از تماس‌های ورودی با ارائه مشاوره های فنی و تخصصی توسط کارشناسان مرکز تماس تعیین تکلیف شده است همچنین اضافه نمود ، انجام بیش از ۳۵ درصد از درخواست متقاضیان خدمات امدادی در محل امدادخواه از مهمترین دست آوردهای واحد امداد شرکت کرمان موتور طی سال ۹۷ بوده است. 
برگزاری سمینارهای آموزشی ویژه امدادگران حمل یکی دیگر از اقدامات واحد امداد پیش از اجرای طرح نوروزی سال ۹۸ بود که می‌تواند کمک شایانی به ارتقا سطح کیفیت خدمات امداد رساند.  دومین فراخوان مسابقه عکاسی و داستان‌نویسی با محوریت امدادرسانی و خدمات رسانی به مشتریان از دیگر اخبار جذاب و اهدا جوایز به آثار برگزیده از دیگر خبرهای جذاب برای مشتریان بود که مطرح گردید.
در پایان وی عنوان نمود به منظور جلب رضایت بیشتر مشتریان محصولات هیوندای ، خودروهای i۲۰ به ناوگان امداد اضافه شده است . واحد امداد امیدوار است با ارائه خدمات سریع و با کیفیت به تمامی محصولات شرکت کرمان موتور ، آسودگی خاطر را به مشتریان خود اهدا نماید. لازم به توضیح است ناوگان امداد به تمامي خودروهايي كه نياز به امداد دارند، خدمات امدادي ارائه خواهد نمود اما اولويت با خودروهاي توليدي  خودروسازي کرمان موتور می‌باشد.