درباره ما

شرکت خدمات و تجارت بم خودرو در تاریخ ۱۳۸۴/۰۷/۱۲ فعالیت خود را با ۷ نفر پرسنل آغاز و تحت شماره ۲۵۶۱۲۳ در اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری به ثبت رسید. در آن زمان دفتر مرکزی شرکت در خیابان هویزه تهران واقع و موضوع فعالیت شرکت عبارت است از فروش نقدی و اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی، ارائه خدمات پس از فروش انواع خودرو، انجام خدمات بازرگانی و صادرات و واردات کالاهای مجاز، تأمین و توزیع قطعات یدکی و لوازم جانبی داخلی و خارجی انواع خودرو و عقد قرارداد با شرکتهای داخلی و خارجی به منظور اجرای فعالیتهای مذکور.

این شرکت با استفاده از نیروهای مجرب اقدام به استخدام و آموزش نیروهای جوان نمود و به مرور زمان تا تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱ تعداد پرسنل خود را به ۱۸ نفر رساند و با بررسی کلیه مطالب و جوانب، فعالیت اصلی خود را در تاریخ فوق الذکر آغاز نمود. این شرکت توانست با توجه به حضور مدیران و پرسنل جوان و اعتماد به توانایی های ایشان و همچنین تطبیق خود با استانداردهای خدمات پس از فروش اعلام شده توسط شرکت فولکس واگن، کلیه نیازهای خدمات پس از فروش مشتریان خود را برآورده نماید.

 

در سال ۱۳۹۰ این شرکت همزمان با افزایش کلیه منابع خود از جمله نیروی انسانی متخصص علاوه بر ارائه خدمات پس از فروش محصولات تولیدی شرکت خودروسازان بم، مسئولیت ارائه خدمات به تولیدات شرکت کرمان موتور را نیز به مجموعه فعالیتهای خود اضافه نمود.

اهداف اصلی شرکت در زمینه ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محترم عبارتند از:

  • حفظ و ارتقاء موقعیت شرکتهای کرمان موتور و خودروسازان بم در بازار خودروی کشور
  • نظارت بر عملکرد فرآیندها در قالب برنامه های مدون در راستای بهبود مستمر کیفیت
  • توجه به رشد و توسعه منابع انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت
  • درک صحیح نیازمندیهای مشتریان و پیشی گرفتن از آن در راستای افزایش میزان رضایتمندی ایشان
  • تلاش در جهت ارتقاء و سودآوری نمایندگی های مجاز و تأمین کنندگان به عنوان شرکاء تجاری سازمان