دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شهر کرمان

در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو که در محل نمایشگاه بین شهر کرمان برگزار شد، صنعت خودروسازی ایران با حضور شرکت‌های برجسته و معتبر خودروسازی رونق گرفت. شرکت‌هایی همچون کرمان موتور، بم خودرو، مدیران خودرو، ماموت خودرو، آرین دیزل ونمایندگان فعال کرمان موتور به عنوان اعضای فعال این صنعت در این رویداد گرد هم آمدند و جدیدترین محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

شرکت خدمات و تجارت بم خودرو نیز در غرفه خود خدمات متنوعی را برای بازدیدکنندگان فراهم کرده بود. در این غرفه، متخصصان شرکت به پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان در زمینه‌های مختلف مانند روش‌های مراجعه و نوبت‌دهی در نمایندگی‌ها، کیفیت قطعات،رسیدگی به مشتریان شکایتی وهمچین معرفی فروشگاه اینترنتی و ارائه کارت تخفیف به مشتریان ارائه نمودند.

 

در غرفه شرکت  بم خودرو ، قطعات سنگین مانند موتور، گیربکس، دیفرانسیل و سرسیلندر و به نمایش گذاشته شدند تا بازدیدکنندگان بتوانند آن‌ها را از نزدیک مشاهده کنند و با استقبال زیادی نیز برخوردار بود.

 

 

در این نمایشگاه واحد امداد خودرو شرکت بم خودرو نیز با یک دستگاه خودروی امداد حضور داشت ضمن بازدید مراجعه کنندگان از امکانات امداد خودرو به سوالات مراجعه کنندگان دراین زمینه و معرفی بیشتر واحد امداد خودرو خدماتی ارائه نمودند.

 

در ضمن در این نمایشگاه که با حضور استاندار شهرکرمان واعضای شورای اسلامی برگزارگردید.