جزییات طرح امداد نوروزی کرمان موتور اعلام شد.

با اعلام قائم مقام مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو جناب آقای محمد رضا محمودی ، طرح ویژه نوروزی کرمان موتور از ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ با ۱۲۰ پایگاه در سراسر کشور انجام می شود.
به گفته او در طرح نوروزی امداد ،  KMC T۸ به عنوان خودرو استاندارد در تمامی جاده‌های مواصلاتی کشور آماده خدمت‌رسانی به مسافران و دارندگان محصولات کرمان‌موتور می باشند.
وی همچنین با اشاره به اینکه متاسفانه امدادگرهای غیر مجاز  و متفرقه با سو استفاده از  برند کرمان موتور  با روش های مختلف مثل تبانی با مکانیک ، خراب کردن ماشین و … دریافت هزینه زیاد از دارنده خودرو موجب سردرگمی امدادخواهان می‌گردند که در این خصوص آقای محمودی تاکید نمود مسافران برای داشتن سفری راحت و آسودگی خاطر حتما از خدمات رسمی امداد کرمان موتور  استفاده نمایند.

وی در ادامه نیز  از مزایای استفاده از امداد کرمان موتور به ارائه مشاوره فنی، استفاده از قطعات مورد تایید شرکت اصلی، حمل خودرو به نمایندگی در صورت لزوم، گارانتی قطعات استفاده شده و پاسخگویی کرمان موتور در صورت بروز مشکلات ثانویه اشاره نمود و گفت: با ارائه خدمات امدادی مطلوب، شرکت کرمان موتور به مشتریان خود اطمینان خاطر می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانند به صورت سریع و موثر از پشتیبانی های شرکت استفاده کنند.

آقای محمودی همچنین با اشاره به همزمانی ماه مبارک رمضان و ایام نوروز افزود: خدمات سرویس در محل در تمامی ایام نوروز فعال است و علاقه‌مندان برای اخذ نوبت میتوانند از سایت بم خودرو و یا امدادخودرو کرمان نسبت به گرفتن نوبت اقدام کنند.
وی در انتها نیز تصریح کرد: شرکت کرمان موتور همواره بهبود کیفیت و ارائه‌ی خدمات با کیفیت به مشتریان خود را در دستور کار خود قرار داده است.

گفتنی است راه‌های ارتباطی شرکت از طریق سایت این شرکت https://www.bamkhodro.com یا با شماره تماس ۰۲۱۴۲۷۲۴ مقدور است. همچنین اپلیکیشن این شرکت از طریق سایت شرکت کرمان موتور یا سایت مایکت قابل دانلود است.